Z galerie
Odkazy
Kronika
Obsah
Kapitola první:-)
Česko-Saské Švýcarsko
26. – 29. 10. 2006
FotogaleriePo roce jsme se opět vypravili obdivovat krásy podzimní přírody v národním parku Česko-Saské Švýcarsko. A že to stálo za to!
Články od Eli, Adama, Jirky a Pavla
„Hm tak myslim, že Jirka udělal fatální chybu, když v tom mailu co o týhle akci posílal, napsal, že sraz bude v 18 hodin a přitom že vlak odjíždí v 18.26“, říká Maruška. Celý text
Krakov
16. – 19. 11. 2006
FotogalerieTahle akce sem možná úplně nepatří, protože jste na ní nebyli všichni zvaní, ale na druhou stranu na ní byli pouze Liptoni... Jeli jsme do metropole Malopolského vévodství, kam nás pozvali lidičkové, které jsme potkali na Podkarpatské Rusi. :-)
Rozepsaný článek
Je čtvrtek, okolo osmé hodiny, a odcházím na nádraží. Připadám se tak nějak zvláštně, „prázdninově“, a není divu – na noční vlak s velkým báglem jsem se chystal vždy, když jsem jel někam hodně daleko a na dlouho. Celý text
Silvestr
27. 12. 2006 – 2. 1. 2007
FotogalerieKonec roku jsme společně strávili ve Vratislavicích. I přes absenci sněhu nás bylo hodně a myslím, že se to docela vydařilo…
Společné dílo
Sraz ve 13 hodin na Hlavním nádraží. To tam však není nikdo. Do desetiminutového zpoždění jsme se vešli tři – Anička, Karel a já. Jízdenku kupujeme i Honzovi, protože volal, že to určitě stihne… Jenže, na nástupiště doběhl, když už jsme projížděli Žižkovem. Jeho neschopnost se alespoň stala vděčným tématem k hovoru. Celý text
Zimní přechod Ralska II
19. – 21. 1. 2007
FotogalerieAkce, která měla být tak trochu vzpomínkou na loňský mrazivý přechod, se hodně povedla i přes to, že se na to někteří na poslední chvíli vykašlali. Viděli jsme spoustu zajímavých míst i užili spoustu legrace…
Články od Adama, Vlaďky a Jirky
Výpravu jsme zahájili sice až v pátek v podvečer, pro úplnost a vykreslení situace však začnu vyprávění o den dříve.
Čtvrtek. Letošní zimu je nebývale teplo, po sněhu ani památky, což nemůže být jen tak. Již několik dní varuje Český hydrometeorologický ústav před silným větrem, který má zasáhnout naše území. Od dnešního rána až do pátečního odpoledne se noviny plní děs nahánějícími titulky... Celý text
Chopok
16. – 25. 2. 2007
FotogaleriePro velký úspěch jsme i další rok vyrazili na jarní prázdniny do Nízkých Tater.
Jirkův pohled na věc :-)
Tři čtvrtě na pět. Liptovský Mikuláš. Příští stanice Štrba - vystupovat. Vrátit deky s logem ČSD. To byly myšlenky, s kterými jsme se probudili. Beze spěchu jsme zvládli všechno zabalit a uklidit a v mírném chaosu i vystoupit. Celý text
Jarní putování po podzemí severních Čech
23. – 25. 3. 2007
FotogaleriePrvní jarní víkend jsme vyrazili do malebného kraje pod Lužickými horami mezi Novým Borem a Zákupy.
Článek od Filipa (snad ho dodá) a Jirky
Dunajec a Roháče
25. 7. – 5. 8. 2007
FotogalerieNové, větší, pestřejší! Nechali jsme se inspirovat a v průběhu jedné akce jsme byli na vodě na Dunajci a v Roháčích, navíc jsme to doplnili několika kulturními bonusy.
Deník od Vlaďky, Jirky a snad i Adama
Berounka
7. 10. 2007
FotogalerieTakové rozloučení s letošní vodáckou sezónou a zároveň jedna z nejlepších vodních akcí, co jsem zažil.
České Švýcarsko
15. – 16. 3. 2008
FotogaleriePerfektní spontání akce, kdy jsme brodili Divokou soutěsku, spali pod převisem a jedli a pili:-)
